Om oss

Nannestad og Omegn Hundeklubb (NOHK) ble etablert i 1976 og er tilsluttet Norsk Kennel Klubb (NKK). Klubbens medlemmer trener og konkurrerer i agility (AG), rallylydighet (rally), lydighet (LP), Nosework (NW) og brukssport (bruks). Vi holder også kurs i disse grenene. Det trenes også i generell hverdagslydighet. Vi holder til på Trandum Gamle Leir hvor vi har to treningsbaner, plasthall og klubbhus. 

Mer informasjon om oss finner du under lenkene i menyen over.

 

 

 

 Styret består av:

Leder: Finn Johansen finn.erling.johansen@vy.no

Nestleder: Siw Almroth siw_almroth@hotmail.com tlf 952 01 946

Kasserer: Anne Fosser Holm anne.fosser@gmail.com

Sekretær: Nina Opsahl chnina@online.no tlf 900 98 547

Styremedlem: Invgild Fremmerlid Ingvild.skjolberg@hotmail.com

Styremedlem: Hege Nyborg Andresen, hegeand2@gmail.com tlf 412 16 680

Varamedlem: Weronica Karlsrud, karlsrud.w@gmail.com, 454 11633

Varamedlem: Marita Ravn, marita3475@gmail.com, 464 421 883

 

De forskjellige gruppene har disse kontaktpersonene:

Nosework:

Nina Opsahl - 90098547

* Anette Bjerkaas Gudmundsrud – 92095905

* Carina Dybvig - 95792468

 Agility

* Ingvild Annysdatter Fremmerlid, tlf. 41400402

* Ida Wesche, tlf. 99265723

 Hverdagstrening:

* Tone Nordby Anderssen - 99641451

* Nina Opsahl - 90098547

 Bruks/lp:

* Finn Johansen 91652523

 Rally-LP:

* Hege Nyborg Andresen - 41216680
 
* Anette Bjerkaas Gudmundsrud - 92095905